Použité multilicence Microsoft Office

Použitý neznamená opotřebovaný či znevýhodněný. U nás nakoupíte originální licence softwaru předních výrobců za výhodné ceny. Kombinace odkoupení Vašich starých licencí, spojena s nákupem nového, ale již použitého softwaru Vám přinese úsporu až 70% v porovnání s nákupem nového nepoužitého softwaru.

 

Získejte všechny výhody multilicencí za výhodnou cenu porovnatelnou s OEM.

Použitálicence MicrosoftOffice

Jaké možnosti přináší balíček Microsoft Office?

Microsoft Office poskytuje komplexní sadu nástrojů pro individuální produktivitu, včetně nástrojů, které potřebujete pro správu e-mailu a tvorby skvěle vypadajících dokumentů, tabulek a prezentací, a to rychle a jednoduše.

 

Multilicenční Office sčítá hned několik výhod, jako například možnost instalace Office balíku na další jedno přenosné zařízení uživatele (notebook, tablet s OS Windows). Licence je tedy vhodná pro případ, kdy potřebujete licenci pro pevný počítač v kanceláři a přenosný notebook. Toto multilicenční řešení je mnohem výhodnější, než nákup dvou FPP/PKC licencí.

 

Také máte právo instalovat a využívat Office balík na serveru přes Remote desktop services (Vzdálenou plochu).

Výhodnýsoftware MicrosoftOffice

Další výhody multilicencí v porovnání s PKC/OEM/FPP/ESD

  • Trvalá přenositelná licence
  • Jeden instalační klíč pro větší počet licencí
  • Možnost downgradu na jakoukoliv nižší verzi
  • Dostupnost různých jazykových verzí
  • Právo na hromadnou instalaci z Image
  • Office licence se nemusí registrovat přes Microsoft konto
Použitálicence MicrosoftOffice

Co obsahuje sada Microsoft Office?

Office Standard je vhodný pro firmy, které potřebují desktopové aplikace Office – Word a Excel pro úpravy a vytváření dokumentů a tabulek, PowerPoint pro vytváření poutavých prezentací, Outlook pro správu e-mailových schránek a Publisher (PC) pro vytváření a sdílení publikací v profesionální kvalitě.

 

Office Professional Plus nabízí navíc aplikaci Access pro jednoduchou a rychlou tvorbu databází, i bez vývojářských zkušeností, které se automaticky ukládají do SQL databáze a jsou bezpečnější než kdykoliv předtím. Své aplikace můžete také jednoduše sdílet s kolegy.

Použitýsoftware MicrosoftOffice

Získejte svůj Office ještě dnes!

Potřebujete-li nejnovější funkce, které balík Office nabízí, je právě pro Vás určen Office 2016.

V případě, že nové funkce nevyužijete, určitě Vás potěší možnost nákupu starší, srovnatelně funkční verze Office 2013 s výraznou úsporou.

Používáte kancelářské aplikace Office opravdu sporadicky, za účelem vytváření, uložení a tisku jednoduchých dokumentů? Pak je tu pro Vás Office 2010, popřípadě Office 2007, které plně zastoupí funkce elektronického „psacího stroje“ a ještě mnohem víc.

K dispozici máme multilicenční Office Standard i Office Professional Plus, a také PKC balíky Office Home & Business.