Slyšeli jste již o použitém softwaru?

Nákup softwaru dnes už není žádná věda. Umění je však nakoupit a zároveň ušetřit téměř 70 % pro své podnikání. Jak na to?

 

Běžně se stává, že do své firmy pořídíte více nebo méně softwarových licencí, než je potřeba. Důvod je prostý. Na začátku nikdo neumí správně odhadnout ideální počet. V prvním případě vám peníze visí ve vzduchu, ve druhém musíte vyhodit jednou tolik za další licence při nákupu od autorizovaných výrobců.

Existuje také nové, alternativní řešení!

 

Nevyužité softwarové licence nemusí jen tak „létat“ ve firemním rozpočtu jen proto, že výrobci příslušného softwaru licence starého softwaru zpětně neodkupují. Lze je jednoduše a legálně odkoupit prostřednictvím specialistů na obchod s použitým softwarem, jako je SoftwarePro. Tyto licence jsou následně dále prodávány, čímž ale neztrácejí na své funkčnosti či originalitě.

Takto prodávat zároveň lze i již nepoužívaný software (když podniky přecházejí na jiné programy, snižují počet pracovních míst nebo provádějí jiné změny) či multilicence od předních výrobců, jakými jsou Microsoft, Adobe apod.

Obchod s použitým softwarem není v žádném případě nelegální: Evropským soudním dvorem byl prohlášen za přípustný v červenci 2012.

 

Použitý neznamená opotřebovaný či znevýhodněný

 

Odkupované a dále prodávané licence jsou výhradně originální (žádné pirátské verze), nepodléhají opotřebení a nadále poskytují bezpečnostní aktualizace výrobců, podporu či dostupnost starších plnohodnotných verzí.

Prodej použitého softwaru se řídí striktními pravidly, tak jak je určil Evropský soudní dvůr. SoftwarePro však svým klientům navíc poskytuje potřebnou právní ochranu v případě, že by bylo třeba dokladovat legálnost nabytí softwarových řešení.

 

Proč si pořídit použitý a ne nový software?

 

Použitý software od renomovaných prodejců není pirátskou verzí, jde o originální a plně funkční software. Licence na použitý software se funkčně neliší od příslušné nové licence. V porovnání se získáním nového softwaru vám tak nevznikají žádné nevýhody, ale naopak přinášejí vysokou úsporu financí až do 70%.

Sdílet

Komentáře

Žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.