Nákup softwaru: Rychle, výhodně a bez rizika

Nákup softwaru: Rychle, výhodně a bez rizika

 

Potřebujete nový software, ale máte omezený rozpočet? Děsí vás představa komplikovaného papírování a smluv v případě druhotného softwaru? U nás určitě ne! Pokud chcete mít jistotu a ještě před zaplacením si všechno pohodlně otestovat, u nás získáte softwarovou licenci bez zbytečných formalit – vyberete, odzkoušíte, zakoupíte.

 

Jak nákup probíhá?

 

Jednoduše a transparentně. Díky zjednodušenému procesu distribuce není třeba fyzicky podepisovat smlouvu o prodeji. Převod licence vybavíme rychle, korektně a v souladu s podmínkami prodeje použitého softwaru, jak je určuje SDEU. Ušetříte tak nejen peníze, ale i drahocenný čas.

Stačí nás oslovit a na základě odborné konzultace zjistíme, co přesně pro své podnikání potřebujete. Následně vám doporučíme konkrétní produkty, které do detailu splňují vaše potřeby včetně kalkulace výslední ceny. Pokud budete s návrhem souhlasit, vystavíme fakturu i s certifikátem k danému produktu a spolu se záložním médiem vám odešleme poštou. Po doručení zásilky máte možnost všechno pohodlně otestovat. Díky tomu nekupujete zajíce v pytli – finální platba probíhá až po odzkoušení softwaru. Uhrazením kupní ceny práva na jeho užívání automaticky přecházejí na vás jako na nového vlastníka.

Všechny podmínky prodeje druhotných licencí máme po novém obsažené ve všeobecných obchodních podmínkách (VOP). Každodenní obchod teda nevyžaduje zdlouhavé podepisování smluv, a všechny garance spojené s nabytím druhotné softwarové licence poskytují koncovým zákazníkům naše VOP. Samozřejmě, v případě zájmu o stvrzení obchodního vztahu obsáhlejší kupní smlouvou tuto možnost nabízíme, především v případě velkých společností a zákazníků z prostředí státní správy.

Zbytečné papírování není náš styl. Další důvod, proč dát šanci použitému softwaru, nemyslíte?

 

Co vám nabízíme?

 

SoftwarePro má k dispozici licence pocházející výhradně z Evropské unie a oficiálně určené jen pro tento trh. Pokud je pro vás řešením multilicence, využijete její výhody a vlastnosti co se týče správy a jednoduchosti nasazení – zejména v případe většího počtu pracovních stanic. Námi nabízený software pochází z nevyužitých částí multilicenčních balíčků velkých korporací, případně už byl jedenkrát použitý, no při prodeji byl u prvního nabyvatele odinstalován.

Tedy přesně v souladu s podmínkami prodeje druhotných softwarových licencí, určenými SDEU.

Podobně je to i se softwarem ve verzi PKC (Product Key Card), který je sice použitý, ale v kompletním originálním balení, a při prodeji byl řádně odinstalován. Výhoda multilicencí oproti PKC spočívá hlavně v tom, že jsou jednoduše přenosné na jiný počítač a k většímu počtu potřebujete jen jeden instalační klíč. Máte také k dispozici různé jazykové verze, jazyk můžete podle potřeby měnit. Instalovat multilicenci máte možnost přímo z Image-u. Co se týče Office, nemusíte ho registrovat přes Microsoft konto a Office balík můžete paralelně využívat na dalším notebooku či tabletu, pokud byl primárně instalován na stolní PC.

Sdílet

Komentáře

Žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.